• واحد فروش : 43 92 36 22 -021
  • ارتباط با ما

مالترون

پایه دتکتور آدرس پذیر مدل DZ-03 دارای تائیدیه LPCB

امتیاز کاربران

پایه دتکتور آدرس پذیر مدل DZ-03 دارای تائیدیه LPCB

پایه دتکتور های آدرس پذیر با بدنه بسیار قدرتمند و کیفیت ساخت بالا و مقاوم در برابر بارها باز و بست دتکتور ، بدون ایجاد هرگونه آلارم کاذب ، باز و بست چرخشی ، قابلیت قفل دتکتور بر روی پایه در جهت جلوگیری از هرگونه خرابکاری ، سادگی نصب 

 

  دریافت کاتالوگ

دتکتور فرابنفش آدرس پذیر مدل DET-A104

امتیاز کاربران

دتکتور فرابنفش آدرس پذیر مدل DET-A104

طراحی شده برای کاربردهای عمومی برای تشخیص شعله، در مکانهایی که  وجود سوختهای هیروکربنی از قبیل بنزین، سیالات هیدرولیک ، رنگ، گاز طبیعی،پروپان، استیلن و... تهدیدی برای رخداد آتش محسوب میگردند.زاویه تشخیص 80 درجه می باشد که برای کشف شعله 3 سانتی متری در 6 متر تنظیم گردیده است. که برای صنایع پترو شیمی و همچنین انبارهای نگهداری از مایعات  قابل اشتعال و گازها مناسب می باشد. این دتکتور قابلیت آدرس دهی نرم با استفاده از سیستم برنامه ریز الکترونیکی را داراست همچنین بصورتی طراحی شده است که خالی از هرگونه نویز و خطای اضافی باشد . پردازشگر هوشمند 8 بیتی این دتکتور برای آنالیز الگوریتم حرارت یکی از منحصر به فرد ترین پردازشگر های دنیاست . طراحی زیبا و منحصر به فرد و کیفیت بالای بدنه این دتکتور آن را به یک دتکتور مناسب برای استفاده در تمامی شرایط و مکان ها تبدیل کرده است.

 دریافت کاتالوگ

دتکتور حرارتی آدرس پذیر مدل DET-A103 دارای تائیدیه LPCB

امتیاز کاربران

دتکتور حرارتی آدرس پذیر مدل DET-A103 دارای تائیدیه LPCB

دتکتورهای حرارتی نرخ افزایشی مناسب برای محیطهایی با دمای نسبتا پایدار هستند و در مناطقی با دمای محیطی پایین ، جاییکه استفاده از دتکتور ثابت پاسخ مناسبی برای نیاز آنجا نیست ، مورد استفاده قرارمی گیرند.این دتکتورها در برابر افزایش حرارت واکنش نشان می دهند، و همچنین دارای یک مدار حرارت ثابت برای امنیت بیشتر نیز می باشند که مقدار اولیه آن 57 درجه سانتیگراد است. این دتکتور دارای استاندارد معتبر LPCB می باشد و قابلیت آدرس دهی نرم با استفاده از سیستم برنامه ریز الکترونیکی را داراست همچنین بصورتی طراحی شده است که خالی از هرگونه نویز و خطای اضافی باشد . پردازشگر هوشمند 8 بیتی این دتکتور برای آنالیز الگوریتم حرارت یکی از منحصر به فرد ترین پردازشگر های دنیاست . طراحی زیبا و منحصر به فرد و کیفیت بالای بدنه این دتکتور آن را به یک دتکتور مناسب برای استفاده در تمامی شرایط و مکان ها تبدیل کرده است.

 دریافت کاتالوگ

دتکتور دودی آدرس پذیر مدل DET-A102 دارای تائیدیه LPCB

امتیاز کاربران

دتکتور دودی آدرس پذیر مدل DET-A102 دارای تائیدیه LPCB

دتکتور دودی اپتیکال مدل DET-A102 یک سنسور بسیار قوی در تشخیص بخش وسیعی از دود های مرئی می باشد . این دتکتور آتش را از طریق پراکندگی پرتوی مادون قرمز تشخیص می دهد . مدار این دتکتور از یک تولید کننده مادون قرمز و یک گیرنده تشکیل شده است که قدرت تشخیص را در آن بسیار بالا می برد. این دتکتور دارای استاندارد معتبر LPCB می باشد و قابلیت آدرس دهی نرم با استفاده از سیستم برنامه ریز الکترونیکی را داراست همچنین بصورتی طراحی شده است که خالی از هرگونه نویز و خطای اضافی باشد . پردازشگر هوشمند 8 بیتی این دتکتور برای آنالیز الگوریتم آتش یکی از منحصر به فرد ترین پردازشگر های دنیاست . طراحی زیبا و منحصر به فرد و کیفیت بالای بدنه این دتکتور آن را به یک دتکتور مناسب برای استفاده در تمامی شرایط و مکان ها تبدیل کرده است.

 دریافت کاتالوگ

مولتی دتکتور آدرس پذیر مدل DET-A101

امتیاز کاربران

مولتی دتکتور آدرس پذیر اعلام حریق مالترون

دتکتور ترکیبی دود و حرارت مولترون مدل DET-A101 ترکیبی از تمام ویژگی های سنسور های دود و حرارت را دارا می باشد ، این دتکتور با قابلیت های منحصر به فردی که دارا می باشد حریق را بصورت هوشمند و خیلی سریع تشخیص داده و فرمان را در حداقل زمان ممکن به کنترل پنل مرکزی مخابره می کند.این دتکتور مطابق با استاندارهای EN54 قسمت 5 و 7 می باشد و قابلیت آدرس دهی نرم با استفاده از سیستم برنامه ریز الکترونیکی را داراست همچنین بصورتی طراحی شده است که خالی از هرگونه نویز و خطای اضافی باشد . پردازشگر هوشمند 8 بیتی این دتکتور برای آنالیز الگوریتم آتش یکی از منحصر به فرد ترین پردازشگر های دنیاست . طراحی زیبا و منحصر به فرد و کیفیت بالای بدنه این دتکتور آن را به یک دتکتور مناسب برای استفاده در تمامی شرایط و مکان ها تبدیل کرده است.

 دریافت کاتالوگ

 

اطفا حریق پایروژن